Hordozókendő márkák, minőségek

Go down

Hordozókendő márkák, minőségek

Post  anettanyu on Mon Mar 05, 2012 11:14 am

Itt megbeszélhetjük, kinek milyen kendő vált be, illetve melyikről tudja, hogy nem jó vele kötözni. Melyiknek milyen az ár/érték aránya.
anettanyu

Hozzászólások száma : 66

Back to top Go down

Re: Hordozókendő márkák, minőségek

Post  anettanyu on Mon Mar 05, 2012 11:28 am

Nekünk Nandunk van, de most szeretnék vásárolni egy jobbat. Bár mi ezt is nagyon szerettük, de tudom, hogy ennél sokkal jobban kézreálló, könnyebben használható márkák is vannak. Az Amazonasnak eléggé elérhető az ára, de nem találtam véleményt (mármint szakértőktől). Bár furcsa számomra, hogy van olyan modelljük, ami cipzárral állítható méretre. Meg a kifelé forduló pozíciót is megemlítik, mint hordozási lehetőség.
Valaki közületek ismeri-e ezt a kendőtípust?
anettanyu

Back to top Go down

Post  Memő on Mon Mar 05, 2012 3:00 pm

Szia! Nekem Amazonas Lollipop kendőm van. Szeretem, nem csak a színe miatt, de a jól köthetősége miatt is. Ez hosszú kendő és csak addig használtam míg Csegét elől tudtam hordozni. Használtan vettem és finom puhára már be volt törve, nem adnám el semmi pénzért. A leggyakrabban használt kendőm a Didymos Katja, ezzel csak batyuzok, mert elég rövid, de az anyagát egy kicsivel finomabbnak érzem mint az Amazonas kendőét (ezek a kendők még elérhető árban vannak és jónak tartom őket). Nagyon szeretem ezt a kendőt is. Ezzel a kettővel hordoztam csak és nekem bőven megfelelt. Vannak persze jóval drágább és finomabb kendők is, de nekem tökéletes volt ez a kettő is. Gyapjúsat még nem próbáltam. Nagyon vágytam egy Indiora, de letettem róla, többen panaszkodtak a szálkihúzódásra. Volt még egy nagy kedvenc, a Zara kendők, de mára már az sem hoz lázba (pláne, ha meglátom az árukat). Very Happy Nemrég kaptam meg a Natibaby-s új kendőmet. Eléggé kemény, nehézkes vele kötni, de be fog törni. Egy Nandu kendő volt az első kendőm, de sajnos nem sikerült megszeretnem, nehezen tudtam vele kötni és eléggé csúszkáltak a kendőszárak (ezt sem fogom eladni, függőágy lesz belőle a nyáron). Van még egy másik kendőm is, román gyártmány, még nem kötöttem vele, de jobb az anyagminősége mint a Nandu kendőmé.

Memő

Hozzászólások száma : 84

Back to top Go down

Post  gabirvasz on Mon Mar 05, 2012 4:29 pm

Én még csak egyetlen kendőt próbáltam, az a hoppediz, és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, elöl is és hátul is hordoztam vele Katát. Az ára is megfelelő volt, bár ha arra gondolok, hogy manapság az emberek mennyit költenek márkásabbnál márkásabb babakocsira, az a véleményem, hogy egy kendőre is érdemes áldozni, hiszen sokkal hasznosabb.
gabirvasz

Hozzászólások száma : 53

Back to top Go down

Post  anettanyu on Thu Mar 08, 2012 8:47 am

Köszönöm szépen a válaszaitokat. Smile
anettanyu

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content