Zsebibaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Szep muzsika - leleknek

3 posters

Go down

Szep muzsika - leleknek Empty Szep muzsika - leleknek

Post  Alma Sat Feb 19, 2011 1:51 pm

A minap fedeztem fel ujra Dead Can Dance- Toward the Within c. albumjat.

Ti mi jot hallgattok az utobbi idoben?


Alma

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011-02-08
Age : 48
Tartózkodási hely : Brasso

Back to top Go down

Szep muzsika - leleknek Empty Re: Szep muzsika - leleknek

Post  Memő Mon Feb 21, 2011 2:13 pm

A Dead Can Dance mindig nagy kedvenc volt nálam. Mostanában semmit nem hallgatok Sad , még sokszor odáig sem érek, hogy kikeressek egy jobb zenét magamnak. A szülésemhez szeretnék közelebbről valamit összeválogatni, de ahogy haladok szerintem semmi nem lesz belőle, és az is eszembe jut, hogy nem is biztos, hogy az előzőleg kiválogatott zenedarabok épp akkor tetszeni fognak stb.

Memő

Hozzászólások száma : 84
Join date : 2011-02-07
Tartózkodási hely : Nyárádremete/Marosvásárhely/Gyergyószentmiklós

Back to top Go down

Szep muzsika - leleknek Empty Re: Szep muzsika - leleknek

Post  Memő Mon Feb 21, 2011 2:16 pm

Eszembe jutott Jenkins, egy kortárs zeneszerző, és hamar rákerestem az egyik kedvencemre. , van hárfás változat is, az is egészen profi. Csak ízlelgessétek, szeretgessétek, egész jó zeneszerző.

Memő

Hozzászólások száma : 84
Join date : 2011-02-07
Tartózkodási hely : Nyárádremete/Marosvásárhely/Gyergyószentmiklós

Back to top Go down

Szep muzsika - leleknek Empty Re: Szep muzsika - leleknek

Post  Vendég Mon Feb 21, 2011 2:20 pm

huh nalunk ujabban Daniel halgat zenet Very Happy en valahogy megfeledkezek rola a sok tennivalo kozepette. Most eppen Stinget szedtem elo - a legujabb albumat megkaptam szuletesnapomra az autoban ez szokott menni (altalaban csak olyankor hallgatok zenet).

Vendég
Guest


Back to top Go down

Szep muzsika - leleknek Empty Re: Szep muzsika - leleknek

Post  rekubek Thu Feb 24, 2011 10:53 am

Barbara wrote:huh nalunk ujabban Daniel halgat zenet Very Happy en valahogy megfeledkezek rola a sok tennivalo kozepette. Most eppen Stinget szedtem elo - a legujabb albumat megkaptam szuletesnapomra az autoban ez szokott menni (altalaban csak olyankor hallgatok zenet).

Ezzel én is így vagyok. Bár nagyon szeretem a zenét sokszor egyszerűen elfeledkezem róla, vagy olyan is van, hogy Ágnes cenzúráz, nem tetszik neki az, amit éppen hallgatni szeretnék.
rekubek
rekubek

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2011-02-06
Age : 43
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Szep muzsika - leleknek Empty Re: Szep muzsika - leleknek

Post  Vendég Thu Feb 24, 2011 11:33 am

rekubek wrote:
Barbara wrote:huh nalunk ujabban Daniel halgat zenet Very Happy en valahogy megfeledkezek rola a sok tennivalo kozepette. Most eppen Stinget szedtem elo - a legujabb albumat megkaptam szuletesnapomra az autoban ez szokott menni (altalaban csak olyankor hallgatok zenet).

Ezzel én is így vagyok. Bár nagyon szeretem a zenét sokszor egyszerűen elfeledkezem róla, vagy olyan is van, hogy Ágnes cenzúráz, nem tetszik neki az, amit éppen hallgatni szeretnék.
aha szoval ezert eled ki a facebookon a zenei igenyeidet Very Happy
amugy akartam irni, csak elmaradt hogy John Coltrane is nagyon tetszik nekem cheers

Vendég
Guest


Back to top Go down

Szep muzsika - leleknek Empty Re: Szep muzsika - leleknek

Post  rekubek Thu Feb 24, 2011 11:42 am

Barbara wrote:
rekubek wrote:
Barbara wrote:huh nalunk ujabban Daniel halgat zenet Very Happy en valahogy megfeledkezek rola a sok tennivalo kozepette. Most eppen Stinget szedtem elo - a legujabb albumat megkaptam szuletesnapomra az autoban ez szokott menni (altalaban csak olyankor hallgatok zenet).

Ezzel én is így vagyok. Bár nagyon szeretem a zenét sokszor egyszerűen elfeledkezem róla, vagy olyan is van, hogy Ágnes cenzúráz, nem tetszik neki az, amit éppen hallgatni szeretnék.
aha szoval ezert eled ki a facebookon a zenei igenyeidet Very Happy
amugy akartam irni, csak elmaradt hogy John Coltrane is nagyon tetszik nekem cheers

lol! lol! Úgy néz ki igen. Smile A facebook-ra csak azért szoktam kitenni néha zenés linkeket, hogy más is hallgasson jó zenét. Smile Coltrane az első kedvencem volt a jazz zenészek közül. Mostanában kevesebbet hallgatok mint szeretnék, de amikor sikerül, nagyon élvezem.
Most azt hiszem Dresch-t fogok hallgatni (kihasználom az időt amíg Ágnes oviban van).
rekubek
rekubek

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2011-02-06
Age : 43
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Szep muzsika - leleknek Empty Re: Szep muzsika - leleknek

Post  Vendég Thu Feb 24, 2011 8:39 pm

Mit hallgattal Dreschtol Reka? A regi Dresch Quartettnek megvan az osszes albuma szinte (a dobosuk csaladtagunk Very Happy - igy konnyu) nagyon nagyon szeretem oket, foleg eloben. A Delalfoldi Szaxofonegyuttest ismered? Oda mentek at a regi Dresch tagok amikor Misi feloszlatta az egyutteset. Szerintem az is tetszene neked. Meg annakidejen Pubos koromban szerveztem nekik koncertet Kolozsvaron (az egytelen kolozsvari Mediawave kereten belul) - nem voltal ott veletlenul? Very Happy

Vendég
Guest


Back to top Go down

Szep muzsika - leleknek Empty Re: Szep muzsika - leleknek

Post  rekubek Fri Feb 25, 2011 9:06 am

Barbara wrote:Mit hallgattal Dreschtol Reka? A regi Dresch Quartettnek megvan az osszes albuma szinte (a dobosuk csaladtagunk Very Happy - igy konnyu) nagyon nagyon szeretem oket, foleg eloben. A Delalfoldi Szaxofonegyuttest ismered? Oda mentek at a regi Dresch tagok amikor Misi feloszlatta az egyutteset. Szerintem az is tetszene neked. Meg annakidejen Pubos koromban szerveztem nekik koncertet Kolozsvaron (az egytelen kolozsvari Mediawave kereten belul) - nem voltal ott veletlenul? Very Happy

Nekem sajnos csak három albumom van meg, a Folyondár, az Egyenes zene és a Révészem, révészem. A három közül ez utóbbi a kedvencem. Élőben én is láttam őket párszor, de nem Kolozsváron, hanem egyszer még középiskolás koromban Sepsiszentgyörgyön, és egyszer itt Szatmáron. Igazán szerencsés vagy, hogy még családi kapcsolatok is fűznek a zenekarhoz:) A Délalföldi Szaxofonegyüttest nem ismerem, de rákeresek, hátha találok valamit tőlük a youtube-on vagy valahol.

Most épp Stan Getz megy, ajánlom mindenkinek, aki szereti a jazz-es, latinos hangzást.
rekubek
rekubek

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2011-02-06
Age : 43
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Szep muzsika - leleknek Empty Re: Szep muzsika - leleknek

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum