Edes-kedves Babbinka

Go down

Edes-kedves Babbinka

Post  Orsi on Tue Mar 01, 2011 9:54 pm

Kotelesnek ereztem magam az SSC-hez valamit irni, olyan ures volt a hely. S akkor a kerdes, ki mit tud a Babbinkarol? Mennyire kenyelmes, hosszu uton es a hasznalata? elore is koszi Razz

Orsi

Hozzászólások száma : 29

Back to top Go down

Re: Edes-kedves Babbinka

Post  p-emi on Wed Mar 02, 2011 2:10 pm

Huuuu en nagyon szeretem, kendo utan ez volt a legjobb valasztas amit tehettem. A mt nem jot be a hosszu pantok es a kotozes miatt, de ez gyors, praktikus kenyelmes.
Arban nagyon jo a tobbi csatoshoz kepest, kenyelmes is, nekem nagyon bejott a derekpant parnazottsaga, a vallpant parnazottsaga, a sulyelosztasa nekem tokeletes. Nekem a vallam hamara kiall a hordozastol ha a suly oda nehezedik, de a BB-ban jol elosztodik a suly derek+vallra. Szeretem, hogy csak felcsatolom, bele a gyerek, fel a vallakra a pantokat es mehetunk is. Brhol ki-be tudom belole a gyereket anelkul hogy koszolodna vagy meteres anyagot huznek magam utan. Nem kell lecsatoljam, marad a derekamon mg ujra feljon a gyerek.
Nyaron sem tunt melegnek a derekpntja, nyaron mindenkepp meleg van. Kirandulasra tokeletes, en orakig tudok benne hordozni.
Huuu csak jokat tudok irni rola minden szempontbol I love you flower lol!

p-emi

Hozzászólások száma : 56

Back to top Go down

Post  Orsi on Wed Mar 02, 2011 3:07 pm

Koszi szepen ezt a szep leirast, eddig is jo velemenyem volt rola de most azt hiszem meggyoztel, be kell szereznunk egyet mindenkepp bounce

Orsi

Back to top Go down

Post  gabirvasz on Wed Mar 02, 2011 3:54 pm

Nekünk sincs még csatos hordozónk, de lehet, hogy szükség lesz rá, ahogy olvasom a tapasztaltabb hordozókat, amikor nő a gyerek, nincs türelme kivárni a kendő megkötését. A magyarinda tetszik, a népi motívumok miatt. Van valakinek tapasztalata vele?
gabirvasz

Hozzászólások száma : 53

Back to top Go down

Post  Orsi on Wed Mar 02, 2011 6:12 pm

Irisnek van Magyarindaja, talan ir par sort a tapasztalatairol. Szerintem is nagyon szepek a motivumok es a szinek is. I love you

Orsi

Back to top Go down

Post  p-emi on Fri Mar 04, 2011 11:11 am

gabirvasz wrote:Nekünk sincs még csatos hordozónk, de lehet, hogy szükség lesz rá, ahogy olvasom a tapasztaltabb hordozókat, amikor nő a gyerek, nincs türelme kivárni a kendő megkötését. A magyarinda tetszik, a népi motívumok miatt. Van valakinek tapasztalata vele?

En nem probaltam csak lattam Magyarindat eloben, nekem tul kocka alakja van, nekem jobban tetszik a babbinka, de en elfogult vagyok Embarassed Laughing

p-emi

Hozzászólások száma : 56

Back to top Go down

Post  Orsi on Fri Mar 04, 2011 11:50 pm

Nekem ugyan meg nincs babbinkam (de lesz hamarosan Very Happy ), kiprobaltam ma egyet es azt hiszem en is babbinka-rajongo es elfogult leszek ezentul I love you Kenyelmes, egyedi, szep-kedves stb...

Orsi

Back to top Go down

Post  hugi on Sat Mar 05, 2011 11:34 am

Nekünk is Babbinkánk van és nélküle sehová sem megyünk. Nagyon nagyon szeretjük I love you .
hugi

Hozzászólások száma : 21

http://evihugi.blogspot.com/

Back to top Go down

Post  Cirmocska on Wed Apr 13, 2011 9:19 am

Csatlakozom a Babbinka-rajongók táborához! I love you

Hozzászólások száma : 250

http://www.babyport.ro

Back to top Go down

Post  magnes on Wed Apr 13, 2011 9:17 pm

Nekünk még ugyan nincs csatos hordozónk, de próbáltam már Babbinkát, Magyarindát, Manduca-t. Mindközül a Manduca volt a legkényelmesebb, igaz hogy a másik kettőt csak egyszeri alkalommal no meg kévés ideig használtam. Manducában vagy 2szer is volt a hosszabb ideig a lányom.
A vándor magyarindát hamarosan megkapom, s akkor bővebben is tudok nyilatkozni róla. Nagyon szép, amikor megláttam nagyon belebolondultam, kíváncsi vagyok ha hosszabb ideig van nálam hogy működik.
Addig is jó hordozgatást mindenkinek. Én most ismét a kendős bolondulásomat élem, köszi Mónika
geek
magnes

Hozzászólások száma : 5

Back to top Go down

Post  Orsi on Wed Apr 13, 2011 9:29 pm

Mi korulbelul 2 hete befogadtunk egy szep fius Babbinkat.Filip es en is nagyon elvezzuk, kenyelmes es konnyu a hasznalata, ja meg nagyon aranyos.Csak sajnos azt hallottam hogy aki keszitette a Babbinkakat nem nagyon keszit tobbet, legalabbis nem Romanianak Sad Ez a hir nagyon elszomoritott pale Hatha majd konnyebben lehet hasznaltat venni amikor kinovik a babak Very Happy

Orsi

Back to top Go down

Post  Cirmocska on Wed Apr 13, 2011 9:46 pm

Orsi wrote:Mi korulbelul 2 hete befogadtunk egy szep fius Babbinkat.Filip es en is nagyon elvezzuk, kenyelmes es konnyu a hasznalata, ja meg nagyon aranyos.Csak sajnos azt hallottam hogy aki keszitette a Babbinkakat nem nagyon keszit tobbet, legalabbis nem Romanianak Sad Ez a hir nagyon elszomoritott pale Hatha majd konnyebben lehet hasznaltat venni amikor kinovik a babak Very Happy

Kíváncsi vagyok, hogy mit hallottál. Nem Romániáról van szó egyébként, Kati egyáltalán nem vállal megrendeléseket mostanság. Én is sajnálom...

Back to top Go down

Post  Orsi on Wed Apr 13, 2011 9:48 pm

Egy csaj a babamasszazsrol kiprobalta az en Babbinkamat es nagyon megtetszett neki, szeretett volna rendelni egyet es nem volt szerencseje, o mondta hogy nehez lesz ezentul itthon beszerezni egyet, sajnos.Sad

Orsi

Back to top Go down

Post  Cirmocska on Wed Apr 13, 2011 10:24 pm

Nehez, valoban. De nem csak nalunk, Magyarorszagon is...

Back to top Go down

Post  Kinga on Tue May 03, 2011 10:00 am

No, van is Babbinka, meg nincs is... Kati megnyitotta a boltot a Meskán, de abban a szentpercben el is kelt az összes, amit feltett Sad. Valaki rendelt már Romániából Meskáról? Vajon hozzáférhető?
Kinga

Hozzászólások száma : 116

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top