Beteg babák

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Go down

Re: Beteg babák

Post  májusvan on Sun Jun 19, 2011 12:54 pm

Sad Lement azóta a láz, szedi még a homeos bogyókat? Olvastam a blogban, hogy mi történt, mihamarabbi gyógyulást Jankának és kitartást nektek.

májusvan

Hozzászólások száma : 69

Back to top Go down

Post  Vendég on Tue Jun 21, 2011 12:34 pm

Hogy van Janka es Dani legeny?

Vendég
Guest

Back to top Go down

Post  Cirmocska on Wed Jun 22, 2011 2:03 pm

Janka jobban, köszönjük az érdeklődéseteket! Smile Lement a láza, úgy néz ki, most már teljesen rendbejött. Very Happy

Hozzászólások száma : 250

http://www.babyport.ro

Back to top Go down

Post  májusvan on Sun Jun 26, 2011 8:08 pm

Dani is jól van már, a homloka nagyon szépen beforrt, örülök, hogy nem varrták be, emrt így valószinü semmi nem fog látszani. Közbejött még egy torokgyulladás is Sad, most először volt 40 fölötti láza az elmúlt két évben, de most már jól van, további szép betegségmentes nyarat mindenkinek mondanám...

De sajnos ez most nem mindenkinek adatik meg, volt tanárom 14 éves fiánál agydaganatot találtak, műtötték, imádkozzatok a gyógyulásáért ha nem esik nehezetekre. Köszi.

májusvan

Hozzászólások száma : 69

Back to top Go down

Post  p-emi on Fri Jul 01, 2011 4:58 pm

Érdekes téma....
Nallunk megfázás volt eddig meg egy gyomorrontás. Nallunk van itthon nurofen, szoktuk használni, gyomorrontásnál lázas is volt napokig, nem mertem nem csillapítani, egyrészt feltettem, hogy feljebb megy, másrészt nem bírta a lázat, ejjel nem aludt, o sem, mi sem, cicin sem, nappal is sirt nyűglődött ha lázas volt. Éjjel ha fogzik sír és nem alszik, cicin sem, a nurofen csillapította a fájdalmat és aludt....
Hallottam hírét, le kéne cserélni, ha tudna valaki gyors hatékony szert.....
Antibiot aszthiszem egyszer kapott erős erős megfazasnal....

p-emi

Hozzászólások száma : 56

Back to top Go down

Post  Cirmocska on Sat Jul 02, 2011 10:48 am

Én nem tudom, nyúlnék-e gyors, hatékony szerhez. Ajánlom a figyelmedbe a következő írást, illetve Mendelsohn Gyermekorvos nélkül című könyvét is, de a lázról szóló fejezetet legalább mindenképp!

Hozzászólások száma : 250

http://www.babyport.ro

Back to top Go down

Post  p-emi on Sat Jul 02, 2011 12:19 pm

Ertem en a laz miert van, konnyu ugy amikor a babat nem veri le, hanem jokedvu, de egy folyamatosan siro gyerekkel nehez.....Ha nem csillapitottam szo szerint nem aludt ejjel hanem sirt az olemben, sem o sem mi nem pihentunk....Tobbemberes baba leven nem konnyu vele sem ejjel sem nappal, legalabb ejjel par orat pihentunk.... Nem a legjobb megoldas de ott akkor segitett....

Kivancsi vagyok ki mit hasznal ha haszal fogzaskor?

p-emi

Back to top Go down

Post  p-emi on Thu Jul 21, 2011 6:19 pm

Na senkinek gyerekenek sem faj a foga fogzaskor? Vagy senki nem hasznal semmit? Shocked

p-emi

Back to top Go down

Post  rekubek on Thu Jul 21, 2011 8:02 pm

Nálunk most egyszerre két foga is jön Dominak, de nem látom, hogy különösebben zavarná. Hordja a borostyánláncot és annyi. Ágnesnél volt hogy használtam valami gyógyszertárban kapható gélt, már a nevét sem tudom, de ennél komolyabb dologhoz nem kellett nyúlnunk. Sajnos semmi használható ötletem nincs. Kitartást nektek! Smile
rekubek

Hozzászólások száma : 371

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Post  brigit&z on Thu May 17, 2012 9:03 am

A "nagyfiam" oviba jar, bar ez nemi tulzas....mert eddig ha volt vagy masfel hetet szeptembertol, mindig osszeszedett valamit, amit persze a kicsi is elkapott. Folyamatosan horghurutos lesz, s csak antibiotikummal jon helyre, de ezt sem lehet a vegletekig adni neki/k. Legutobb a surgossegin valami inhalalo gepet ajanlottak, van-e valakinek ilyennel tapasztalata? Mennyire hatasos? Milyet erdemes venni? Illetve ti hasznaltok-e valamilyen immunerositot? (a Beres cseppet ajanlottak ismeroseim), tudom a zoldseg s gyumolcs a legjobb, de sajnos nem hajlando megkostolni sem....

brigit&z

Hozzászólások száma : 32

Back to top Go down

Post  brigit&z on Thu May 17, 2012 9:04 am

Ja es koszi, barmilyen infot...

brigit&z

Back to top Go down

Post  rekubek on Fri May 18, 2012 12:29 pm

brigit&z wrote:A "nagyfiam" oviba jar, bar ez nemi tulzas....mert eddig ha volt vagy masfel hetet szeptembertol, mindig osszeszedett valamit, amit persze a kicsi is elkapott. Folyamatosan horghurutos lesz, s csak antibiotikummal jon helyre, de ezt sem lehet a vegletekig adni neki/k. Legutobb a surgossegin valami inhalalo gepet ajanlottak, van-e valakinek ilyennel tapasztalata? Mennyire hatasos? Milyet erdemes venni? Illetve ti hasznaltok-e valamilyen immunerositot? (a Beres cseppet ajanlottak ismeroseim), tudom a zoldseg s gyumolcs a legjobb, de sajnos nem hajlando megkostolni sem....

Brigitta, vajon az aeroszol gépre gondolsz? A mi baba-mama klubunknak van egy ilyenje, azok használják legtöbbet, ahol gyakoriak a légúti fertőzések, állítólag nagyon jó. A mienk egy Omron márkájú ultrahangos gép. Azért fontos h ultrahangos legyen lehetőleg, mert az nagyon csendes működés közben.
rekubek

Hozzászólások száma : 371

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Post  brigit&z on Fri May 18, 2012 12:50 pm

Koszi Reka...Igen, arra gondoltam, akkor ezek szerint megeri az arat...Az immunerositessel kapcsolatban senkinek semmi jo otlete, tanacsa nincs?

brigit&z

Back to top Go down

Post  Anomano on Mon May 21, 2012 9:47 am

brigit&z wrote:Koszi Reka...Igen, arra gondoltam, akkor ezek szerint megeri az arat...Az immunerositessel kapcsolatban senkinek semmi jo otlete, tanacsa nincs?

Én is eleinte igy gondoltam, fontos, hogy az aeroszol készülék csendes legyen, ellenben egyik orvosbarátnőm tanácsára vásároltam egy jóval olcsóbbat, ami azért nem kétszer olyan hangos, a négyhónapos csecsemőmnek épp most használom, egyáltalán nem zavarja. És azért tanácsolta nekem az olcsóbbat, mert a szűrőjét cserélni kell, az ultrahangosoké pedig nagyon drága, ennek pedig olcsó, egyébként éppolyan jól porlaszt, szerintem kár kiadni dupláját. Itt nézheted meg a készülékeket. Persze gyerekek és gyerekek közt különbség van. Viszont valóban jó, ha van sajátod, mert a virusok, bacik szépen elvannak benne, mosás után is, kemény orvosi fertőtlenitőszerekkel és utána sterilizálással lehet igazán kipucolni, ha más is használja. Ajánlatos a családon kivül nem kölcsönadni, mint a bugyikót, fogkefét, hsaonlókat...

Immunerősitőnek én a kidvits amerikai készitményt használom és a flavonokat.
Anomano

Hozzászólások száma : 15

Back to top Go down

Post  brigit&z on Mon May 21, 2012 11:26 am

Koszi az infot...egyelore szerencsere meg nem kell, per pillanat, s ugy hallottam, hogy Magyarorszagon joval olcsobb, igy hacsak addig nem lesz surgos a nyaron megyunk, s veszunk onnan.

brigit&z

Back to top Go down

Kyani?

Post  Kinga on Thu May 31, 2012 11:20 am

Ti ismeritek ezt a táplálékkiegészítőt? A napokban vetődött fel a csíkianyák fórumon, én még sosem hallottam róla. Az oldalukon olvasottak persze jól hangzanak, de nem adnak teljes infót pl az összetevőkről. Néztem az Antalvalin, nincs róla semmi vélemény. Kíváncsi lennék, hogy aki ismeri, mi a véleménye róla!
https://www.kyani.net/public/eu/hu/main
Kinga

Hozzászólások száma : 116

Back to top Go down

reKyani

Post  Anomano on Thu May 31, 2012 2:55 pm

Kinga wrote:Ti ismeritek ezt a táplálékkiegészítőt? A napokban vetődött fel a csíkianyák fórumon, én még sosem hallottam róla. Az oldalukon olvasottak persze jól hangzanak, de nem adnak teljes infót pl az összetevőkről. Néztem az Antalvalin, nincs róla semmi vélemény. Kíváncsi lennék, hogy aki ismeri, mi a véleménye róla!
https://www.kyani.net/public/eu/hu/main

Most nézegetem először én is, a termékeknél leirja, hogy miből vonja ki, milyen kivonatot tartalmaz, de az arányokat nem nagyon, de az ilyen téplálékkiegészitőknél nem is nagyon szokták igy az internetes oldalon feltüntetni. Az amerikai termékek annyiban megbizhatóak, hogy a FDA keményen ellenőrzi, ha egyáltalán valami megbizható a mai világban.
Anomano

Hozzászólások száma : 15

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

View previous topic View next topic Back to top