Zsebibaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogyan mondjunk nemet?

+7
C.Orsolya
rekubek
kata
Iris
kicsike
juditt
p-emi
11 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Hogyan mondjunk nemet? - Page 2 Empty Re: Hogyan mondjunk nemet?

Post  rekubek Thu Mar 17, 2011 4:36 pm

Ebben a témában én is szívesen vennék pár ötletet. Nagyon sokszor megtörténik az, hogy hiába mondok nemet, és úgy is gondolom, Ágnes meg sem hallja, és úgyis azt csinál amit ő eleve elhatározott. Sokszor nagyon nehéz napjaink vannak emiatt, főleg amikor egész nap itthon van (ha nincs ovi pl).
rekubek
rekubek

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2011-02-06
Age : 43
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Hogyan mondjunk nemet? - Page 2 Empty Re: Hogyan mondjunk nemet?

Post  p-emi Thu Mar 17, 2011 9:58 pm

Nekem is jo lenne erre valami otlet, nallunk 2 fele variacio van: 1 vagy nem veszi figyelembe, megcsinalja es mosolyog hozza, hogy ni mit csinaltam anya!!! 2 ami nagyon zavar es banto ha kiakad azon h nem engedek valamit elkezdi huzni a sajat hajat vagy a fejere ut (soha nem utottem meg es nem is latott ilyet), erre en lefogom a kezet, es elmondom szepen hogy nem utjuk meg Damariszt, na aztan hiszti (toporzekol stb). Ugy latom igy fezeti le a feszultseget amit az okoz benne ha nem engedek valamit de nem tudom mit kezdjek ezzel a szokasaval, nagyon zavar .......Ki kene valamit talalni hogy hogyan vezesse le a duhet, de nem tudom mit.....

p-emi

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011-02-06
Tartózkodási hely : Nagyvarad/Artand

Back to top Go down

Hogyan mondjunk nemet? - Page 2 Empty Re: Hogyan mondjunk nemet?

Post  anettanyu Fri Mar 18, 2011 9:53 am

p-emi wrote:Nekem is jo lenne erre valami otlet, nallunk 2 fele variacio van: 1 vagy nem veszi figyelembe, megcsinalja es mosolyog hozza, hogy ni mit csinaltam anya!!! 2 ami nagyon zavar es banto ha kiakad azon h nem engedek valamit elkezdi huzni a sajat hajat vagy a fejere ut (soha nem utottem meg es nem is latott ilyet), erre en lefogom a kezet, es elmondom szepen hogy nem utjuk meg Damariszt, na aztan hiszti (toporzekol stb). Ugy latom igy fezeti le a feszultseget amit az okoz benne ha nem engedek valamit de nem tudom mit kezdjek ezzel a szokasaval, nagyon zavar .......Ki kene valamit talalni hogy hogyan vezesse le a duhet, de nem tudom mit.....

Néha Sára is üti forma magát, ha valamit nem szabad. Tényleg, vajon ez miért van? Valóban büntetné magát, mert olyat akart tenni ami tilos?
anettanyu
anettanyu

Hozzászólások száma : 66
Join date : 2011-02-06
Age : 43
Tartózkodási hely : Gyergyószentmiklós

Back to top Go down

Hogyan mondjunk nemet? - Page 2 Empty Re: Hogyan mondjunk nemet?

Post  p-emi Sun Mar 20, 2011 10:20 pm

anettanyu wrote:
p-emi wrote:Nekem is jo lenne erre valami otlet, nallunk 2 fele variacio van: 1 vagy nem veszi figyelembe, megcsinalja es mosolyog hozza, hogy ni mit csinaltam anya!!! 2 ami nagyon zavar es banto ha kiakad azon h nem engedek valamit elkezdi huzni a sajat hajat vagy a fejere ut (soha nem utottem meg es nem is latott ilyet), erre en lefogom a kezet, es elmondom szepen hogy nem utjuk meg Damariszt, na aztan hiszti (toporzekol stb). Ugy latom igy fezeti le a feszultseget amit az okoz benne ha nem engedek valamit de nem tudom mit kezdjek ezzel a szokasaval, nagyon zavar .......Ki kene valamit talalni hogy hogyan vezesse le a duhet, de nem tudom mit.....

Néha Sára is üti forma magát, ha valamit nem szabad. Tényleg, vajon ez miért van? Valóban büntetné magát, mert olyat akart tenni ami tilos?


De honnan tudna ilyen kicsi gyerek, h tetteert "buntetes jar"? Foleg ha meg soha nem volt buntetve?

p-emi

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011-02-06
Tartózkodási hely : Nagyvarad/Artand

Back to top Go down

Hogyan mondjunk nemet? - Page 2 Empty Re: Hogyan mondjunk nemet?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum