Zsebibaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet?

3 posters

Go down

Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet? Empty Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet?

Post  Alma Sat Feb 19, 2011 2:06 pm

Ida lanyom majd 2 eves.Hany eves kortol ajanlott a rajzfilm es mivel kezdjem, hogy "puha" legyen?

Alma

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011-02-08
Age : 48
Tartózkodási hely : Brasso

Back to top Go down

Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet? Empty Re: Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet?

Post  Vendég Sat Feb 19, 2011 2:19 pm

Mi holland mesefilmmel kezdtuk (Nijntje http://www.nijntje.nl/) egy nyuszi kis kalandjairol szol (de nagyon nagyon artalmatlan) kb fel eve. Rem egyszeru kep- es szovegvilag rem egyszeru tortenetekkel. A fiam imadja. Egy betegseg ideje alatt kezdtunk el meset nezni amugy max 10 - 15 percet es nem naponta. Mostanaban rendszeresebbe valt a mesenezes de igyekszem a max napi 15- 20 percet nem meghaladni. Gondban vagyok viszont a magyar mesekkel, nem ismerek olyan meseket amelyeket szivesen nezetnek vele. A magyar nepmese sorozat szerintem ijeszto (bar en gyerekkent nem feltem), Mazsola es Tade meg tul hosszu neki, Susu szinten nem az o vilaga meg. Bogyo es Babocat szereti, de mas?

Vendég
Guest


Back to top Go down

Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet? Empty Re: Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet?

Post  rekubek Sun Feb 20, 2011 7:57 am

Barbara wrote:Mi holland mesefilmmel kezdtuk (Nijntje http://www.nijntje.nl/) egy nyuszi kis kalandjairol szol (de nagyon nagyon artalmatlan) kb fel eve. Rem egyszeru kep- es szovegvilag rem egyszeru tortenetekkel. A fiam imadja. Egy betegseg ideje alatt kezdtunk el meset nezni amugy max 10 - 15 percet es nem naponta. Mostanaban rendszeresebbe valt a mesenezes de igyekszem a max napi 15- 20 percet nem meghaladni. Gondban vagyok viszont a magyar mesekkel, nem ismerek olyan meseket amelyeket szivesen nezetnek vele. A magyar nepmese sorozat szerintem ijeszto (bar en gyerekkent nem feltem), Mazsola es Tade meg tul hosszu neki, Susu szinten nem az o vilaga meg. Bogyo es Babocat szereti, de mas?

Barbara, az egyszervolt.hu-t ismered? Én annak idején erről az oldalról mutattam animációkat Ágnesnek, nagyon élvezte őket. Jó, egyszerű képek (legtöbb esetben), szép dalocskák (Gryllus stb). A mesetv.hu-ról pedig ajánlom a Zénó meséket, nagyon jópofák!
rekubek
rekubek

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2011-02-06
Age : 43
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet? Empty Re: Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet?

Post  Izis Thu Feb 24, 2011 9:12 pm

Mi még nem kezdtünk rajzfilmeket nézni se tv-ben - az amúgy sincs nekünk - se számítógépen. Az igazság az, h. ameddig lehet távol akarom tartani őt úgy a tv-től, mint a számítógéptől. Addig is a szüleimmel van pár vitám a tv miatt, mert hétvégeken, mikor nálunk vagyunk, reggel mindig épp a rajzfilmekre kapcsolják. Igaz, h. még nem nagyon nézi, de akkor is. Ha majd nagyon akarja, akkor majd a számítógépen mutatok neki rajzfilmeket.
Az egyszervolt.hu szerintem is jó.
Izis
Izis

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2011-02-10
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

Back to top Go down

Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet? Empty Re: Rajzfilm gyerekeknek- mikortol es milyet?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum