Zsebibaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Babahordozas biciklin

Go down

Babahordozas biciklin Empty Babahordozas biciklin

Post  Alma Thu Feb 24, 2011 1:40 pm

Sokat biciklizunk. Eddig a lanyunkat az apuka vitte a hatan mei- taiban. Azonban, mar ideje kimaszni onnan es ezert biciklire szerelheto gyerekulest keresunk.

Ti milyet hasznaltok, melyik az a marka amiben megbizhat az ember?

Alma

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011-02-08
Age : 48
Tartózkodási hely : Brasso

Back to top Go down

Babahordozas biciklin Empty Re: Babahordozas biciklin

Post  Vendég Thu Feb 24, 2011 8:29 pm

Alma, megkerdezem majd a ferjem, o a bicikli-szakerto - holland. Viszont itt azt latom hogy bicikliules kivalasztasanal azt nezik pl hogy legyen szelvedoje (ha elore teszitek), siman megveszik az utott kopott hasznalt bicikliuest is (a biciklik 95% is utott kopott) szoval nagy markakrol egyaltalan nem hallottam, sot ...

Vendég
Guest


Back to top Go down

Babahordozas biciklin Empty Re: Babahordozas biciklin

Post  Alma Fri Feb 25, 2011 8:15 am

Koszi a segitseget Barbara. Azert kerdeztem a markat, mert gondoltam, h a bicikli gyerekulesnel is vannak" biztonsagi sorrendek". Ertem ezalatt, hogy kulonfele marka, kulonfelet ajanl, es innen a minoseg kulonbseg a gyerekbiztonsagat illetoen.Varom tippjeidet. Surprised)

Barbara wrote:Alma, megkerdezem majd a ferjem, o a bicikli-szakerto - holland. Viszont itt azt latom hogy bicikliules kivalasztasanal azt nezik pl hogy legyen szelvedoje (ha elore teszitek), siman megveszik az utott kopott hasznalt bicikliuest is (a biciklik 95% is utott kopott) szoval nagy markakrol egyaltalan nem hallottam, sot ...

Alma

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011-02-08
Age : 48
Tartózkodási hely : Brasso

Back to top Go down

Babahordozas biciklin Empty Re: Babahordozas biciklin

Post  Vendég Sun Feb 27, 2011 9:29 pm

szia Alma
a ferjem szerint nincsen olyan ( marka szerinti minosegbeli kategorizalas mint az autosulesek eseten. A lenyeg, hogy a bicilivel egyutt menjetek ulest vasarolni, mert nem minden ules talal minden biciklire.

Vendég
Guest


Back to top Go down

Babahordozas biciklin Empty Re: Babahordozas biciklin

Post  Alma Sun Feb 27, 2011 9:36 pm

Koszi a tanacsot. Sok, szep kilometereket majd tavasszal mindekinek!Surprised)

Barbara wrote:szia Alma
a ferjem szerint nincsen olyan ( marka szerinti minosegbeli kategorizalas mint az autosulesek eseten. A lenyeg, hogy a bicilivel egyutt menjetek ulest vasarolni, mert nem minden ules talal minden biciklire.

Alma

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011-02-08
Age : 48
Tartózkodási hely : Brasso

Back to top Go down

Babahordozas biciklin Empty Re: Babahordozas biciklin

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum