Zsebibaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Babahordozó klub Marosvásárhelyen

+6
olgi
májusvan
Orsi
mokuspar
Izis
Cirmocska
10 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  Cirmocska Thu Apr 28, 2011 8:24 pm

Izis, megelőztél Smile , be akartam írni ide is, hogy a Somin találkozunk holnap délután, de te gyorsabb voltál. Szóval, kedves vásárhelyi mamik, gyertek a Somira hordozós klubozni holnap délután 5-kor, mindenkit szeretettel várunk! flower

Mivel valószínűleg egyedül leszek a két lányommal, nem fogom az egész hordozóarzenált kiszállítani, de ha valakinek van valami spéci kérése, szóljatok bátran!
Cirmocska
Cirmocska

Hozzászólások száma : 250
Join date : 2011-02-05
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

http://www.babyport.ro

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  Vendég Mon May 09, 2011 2:17 pm

Elore is bocsanatot kerek, offolni fogok de ide nagy valoszinuseggel benez majd minden vasarhelyi anyuka Smile Egy segitsegre lenne szuksegem a hazautazasom illetoen. A Wizzair Vasarhelyre tette at azon jaratok erkezeset amivel eddig konnyeden Kolozsvarra tudtunk repulni, ugyhogy majus vegen mar Vasarhelyre szall le a gepunk. Nem tudnatok olyan buszjaratokat ajanlani ami esetleg a vasarhelyi repteret erintve Kolozsvarra szallit utasokat? A gepunk este 6 korul erkezik - talan ez is egy fontos szempont.
Ha esetleg nem tudtok ilyen kesoi jaratot tudnatok olyan szallodat ajanlani ami nincs messze a reptertol, nem tul draga es ahova kisgyerekkel is mehetnek? Vagy az is jo ha barmilyen busztarsasag nevet megirjatok amely Vsarhely es Kolozsvar kozott szallit utasokat.
Elore is koszonom.

Vendég
Guest


Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  Apuka Mon May 09, 2011 3:45 pm

Barbara wrote:Elore is bocsanatot kerek, offolni fogok de ide nagy valoszinuseggel benez majd minden vasarhelyi anyuka Smile Egy segitsegre lenne szuksegem a hazautazasom illetoen. A Wizzair Vasarhelyre tette at azon jaratok erkezeset amivel eddig konnyeden Kolozsvarra tudtunk repulni, ugyhogy majus vegen mar Vasarhelyre szall le a gepunk. Nem tudnatok olyan buszjaratokat ajanlani ami esetleg a vasarhelyi repteret erintve Kolozsvarra szallit utasokat? A gepunk este 6 korul erkezik - talan ez is egy fontos szempont.
Ha esetleg nem tudtok ilyen kesoi jaratot tudnatok olyan szallodat ajanlani ami nincs messze a reptertol, nem tul draga es ahova kisgyerekkel is mehetnek? Vagy az is jo ha barmilyen busztarsasag nevet megirjatok amely Vsarhely es Kolozsvar kozott szallit utasokat.
Elore is koszonom.
Szia.Van otletem,priviben megirom.
Apuka
Apuka

Hozzászólások száma : 24
Join date : 2011-02-09
Age : 43
Tartózkodási hely : Marosvasarhely

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Hordozásünnepi flash mob - egy fonó előtte valamikor?

Post  Cirmocska Wed May 25, 2011 9:32 pm

Írom itt is, hogy azok is tudjanak róla, akik nem követik a blogot: izgalmas főtéri flash mob-ot tervezünk a Hordozásünnepre (június 5, vasárnap), sok-sok bevállalós anyukára, és legalább ugyanannyi hordozókendőre lesz szükségünk! Részletes akciótervet e-mail-ben küldök majd minden jelentkezőnek, illetve jó lenne egy "fonót" is tartani előtte valamikor, klubozás gyanánt, mondjuk, a Somin! Smile

Ki jön?
Cirmocska
Cirmocska

Hozzászólások száma : 250
Join date : 2011-02-05
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

http://www.babyport.ro

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  Memő Thu May 26, 2011 8:24 am

Engem nagyon érdekelne a flash mob. Nehezen mozdulok, de addigra hátha rendeződnek a dolgaim ( a kert és egyebek).

Memő

Hozzászólások száma : 84
Join date : 2011-02-07
Tartózkodási hely : Nyárádremete/Marosvásárhely/Gyergyószentmiklós

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  Cirmocska Thu May 26, 2011 12:11 pm

Ezt jó olvasni, köszi! Very Happy Így máris vagyunk hatan! bounce
Cirmocska
Cirmocska

Hozzászólások száma : 250
Join date : 2011-02-05
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

http://www.babyport.ro

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  Pintyő Thu May 26, 2011 5:11 pm

Sziasztok, éppen most néztem ide be, és regisztráltam. Elméletileg én is jönnék. Rolling Eyes Amúgy meg milyen jó ötlet...Smile

Pintyő

Hozzászólások száma : 15
Join date : 2011-05-26
Age : 44
Tartózkodási hely : Mrosvásárhely/Marossárpatak

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  Cirmocska Thu May 26, 2011 7:07 pm

Kedves Pintyő, üdv itt! Very Happy Privi ment, megy majd mail is!
Cirmocska
Cirmocska

Hozzászólások száma : 250
Join date : 2011-02-05
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

http://www.babyport.ro

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  mokuspar Thu May 26, 2011 7:41 pm

Én nap folyamán többször is nekifogtam írni (csak a kis örökizgőmozgóm kotnyeleskedett) és most el is küldöm Very Happy
Mi is csatlakoznánk, bár nekünk kendőből csak karikás van és jelenleg az is "bérbe" adva...
mokuspar
mokuspar

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2011-02-06
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  Cirmocska Thu May 26, 2011 8:14 pm

mokuspar wrote:Én nap folyamán többször is nekifogtam írni (csak a kis örökizgőmozgóm kotnyeleskedett) és most el is küldöm Very Happy
Mi is csatlakoznánk, bár nekünk kendőből csak karikás van és jelenleg az is "bérbe" adva...

Nagyon örülök, hogy jelentkeztetek ti is cheers , a kendő nem gond, szívesen adunk kölcsön egyet az akcióhoz! Very Happy E-mail megy nektek is hamarosan!
Cirmocska
Cirmocska

Hozzászólások száma : 250
Join date : 2011-02-05
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

http://www.babyport.ro

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  Cirmocska Mon Jul 11, 2011 9:38 am

Gyertek Tusványosra!! Smile
Cirmocska
Cirmocska

Hozzászólások száma : 250
Join date : 2011-02-05
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

http://www.babyport.ro

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  rekubek Wed Oct 19, 2011 3:30 pm

Kedves vásárhelyi fórumozók! A segítségetekre lenne szükségem.
Egy Csíkszeredában élő jó barátnőm édesapja leukémiás, és most a vásárhelyi kórházban kezelik. Sürgősen vérre lenne szüksége.
Férfi, A2-es vagy O-ás vércsoportú véradókat keresnek. Azoknak, akik segíteni szeretnének, a vérközpontba kell menniük reggel 8 órára, és a véradásnál a barátnőm édesapjának a nevét is kellene mondják: Tomos András.
Köszönöm ha segítetek, akár azzal is, hogy a felhívást továbbítjátok!
rekubek
rekubek

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2011-02-06
Age : 43
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Babahordozó klub Marosvásárhelyen  - Page 2 Empty Re: Babahordozó klub Marosvásárhelyen

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum