Zsebibaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igény szerinti hozzátáplálás (BLW)

+10
gabirvasz
Izis
anettanyu
vadszelvesz
p-emi
csilluk
rekubek
Iris
Cirmocska
C.Orsolya
14 posters

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Igény szerinti hozzátáplálás (BLW) - Page 3 Empty Re: Igény szerinti hozzátáplálás (BLW)

Post  hevicus Wed Dec 28, 2011 2:50 pm

Kicsit elvesztunk itt a nagy unnepi forgatagban, de jelentem megvagyunk es betoltottuk tegnap az 5 honapot!! Ami a hozzataplálast illeti varni fogok meg amig eltelik a 6 honap, szegenykem gyomra amugy is eleg nehezen birja a strapat, igy valoszinu nem fog jot tenni neki ha most vezetnek be ujabb eteleket! csak a hadjaratot kell szepen lecsillapitani es elhallgattatni amit ellenunk inditottak a nagyszulok mindket reszrol+ meg a doktorneni is... "szerintem adjal mar neki", "nem lehetne mar elkezdni", "adni kell neki anyuka"..kezdetu mondatokat szepen elengedem a fulem mellett Smile
Koszonom a jo tanacsokat!

hevicus

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011-12-15
Age : 39
Tartózkodási hely : Csíkszereda

Back to top Go down

Igény szerinti hozzátáplálás (BLW) - Page 3 Empty Re: Igény szerinti hozzátáplálás (BLW)

Post  blueeyes Wed Dec 28, 2011 8:14 pm

Úgy, úgy, engedd el a füled mellett Very Happy Mi is kaptunk volt már 6 hetesen hozzátáplálási táblázatot, haza sem hoztam, az első kukában elveszett Mad
blueeyes
blueeyes

Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011-12-16
Tartózkodási hely : Brassó

Back to top Go down

Igény szerinti hozzátáplálás (BLW) - Page 3 Empty Re: Igény szerinti hozzátáplálás (BLW)

Post  hevicus Thu Dec 29, 2011 9:08 am

hm...megáll az ész! na de minap én is kaptam egy ismersömtől hozzátáplálási táblázatot, abban másfél hónapos kortól lehet kezdeni a szilárd ételeket...én már azon is elszörnyűlködtem...

Ma megyunk doki nénihez, kiváncsi vagyok milyen tanácsokkal fog elhalmozni silent

hevicus

Hozzászólások száma : 30
Join date : 2011-12-15
Age : 39
Tartózkodási hely : Csíkszereda

Back to top Go down

Igény szerinti hozzátáplálás (BLW) - Page 3 Empty Re: Igény szerinti hozzátáplálás (BLW)

Post  rekubek Thu Dec 29, 2011 9:10 am

hevicus wrote:hm...megáll az ész! na de minap én is kaptam egy ismersömtől hozzátáplálási táblázatot, abban másfél hónapos kortól lehet kezdeni a szilárd ételeket...én már azon is elszörnyűlködtem...

Ma megyunk doki nénihez, kiváncsi vagyok milyen tanácsokkal fog elhalmozni silent

másféél?? affraid Jó, hogy nem kezdik már születéstől. Megáll az ész.
rekubek
rekubek

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2011-02-06
Age : 43
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Igény szerinti hozzátáplálás (BLW) - Page 3 Empty Re: Igény szerinti hozzátáplálás (BLW)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum