Zsebibaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mi jot olvastatok az utobbi idoben?

2 posters

Go down

Mi jot olvastatok az utobbi idoben? Empty Mi jot olvastatok az utobbi idoben?

Post  Alma Sat Feb 19, 2011 1:32 pm

Sziasztok,

Kedvem volna valami konnyed ( de nem sulypehelykonnyu ) olvasnivalo otletre... Legyen benne kis lelektan, kis elet, kis vidamsag.

Van valakinek valami otlete?


Jol fogna.

Danke.

Very Happy

Alma

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011-02-08
Age : 48
Tartózkodási hely : Brasso

Back to top Go down

Mi jot olvastatok az utobbi idoben? Empty Re: Mi jot olvastatok az utobbi idoben?

Post  májusvan Sun Feb 27, 2011 1:34 pm

Elég rég nem jártam itt, látom lett több olvasós topic.
Nekem mostanában (kb. egy éve, de azóta még nem volt nagyobb) a naaagy könyvélményem Ljudmila Ulickaja Daniel Stein, tolmács volt. Ulickaja könyvei most elég felkapottak, de nekem tetszettek többnyire, most várom Booklineról az elbeszélés kötetet.

Amit még olvastam mostanában az Ugron Zsolna - Úrilányok Erdélyben - háááát Rolling Eyes, szeritnem ez nagyon jó könyv is lehetett volna, kár hogy mégsem az lett.
Nemrég olvastam még Alice Munro - Asszonyok, lányok élete. elég jó volt,
"egy kislány fiatal nővé serdülését követi nyomon az 1940-es évek kanadai kisvárosában, Ontario tartományban" - nem éppen lányregény kategória azért.




májusvan

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2011-02-05
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Back to top Go down

Mi jot olvastatok az utobbi idoben? Empty Re: Mi jot olvastatok az utobbi idoben?

Post  Alma Mon Feb 28, 2011 8:13 am

Koszi a tippeket, ma erkezik meg a Bookline-rol a Lelekragcsalok Popper Petertol. Ezt kiolvasom, es es majd utananezzek az altalad ajanlott irodalomnak is.

májusvan wrote:Elég rég nem jártam itt, látom lett több olvasós topic.
Nekem mostanában (kb. egy éve, de azóta még nem volt nagyobb) a naaagy könyvélményem Ljudmila Ulickaja Daniel Stein, tolmács volt. Ulickaja könyvei most elég felkapottak, de nekem tetszettek többnyire, most várom Booklineról az elbeszélés kötetet.

Amit még olvastam mostanában az Ugron Zsolna - Úrilányok Erdélyben - háááát Rolling Eyes, szeritnem ez nagyon jó könyv is lehetett volna, kár hogy mégsem az lett.
Nemrég olvastam még Alice Munro - Asszonyok, lányok élete. elég jó volt,
"egy kislány fiatal nővé serdülését követi nyomon az 1940-es évek kanadai kisvárosában, Ontario tartományban" - nem éppen lányregény kategória azért.




Alma

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011-02-08
Age : 48
Tartózkodási hely : Brasso

Back to top Go down

Mi jot olvastatok az utobbi idoben? Empty Re: Mi jot olvastatok az utobbi idoben?

Post  májusvan Mon Feb 28, 2011 2:24 pm

Alma látom brassói vagy, nem tudom ott van-e könyvtár, lehet nincsnek is magyar könyvek, nem tudom, de a szentgyörgyi könyvtár nagyon jó, a gyerekrészleg is ha esetleg szoktatok erre járni, érdemes benézni - bár azt hiszem a beiratkozáshoz helyi cim kell Question

májusvan

Hozzászólások száma : 69
Join date : 2011-02-05
Tartózkodási hely : Sepsiszentgyörgy

Back to top Go down

Mi jot olvastatok az utobbi idoben? Empty Hat igen.. helyi cim kell a beiratkozashoz

Post  Alma Mon Feb 28, 2011 2:43 pm

Szioka Majusvan,

O bar lenne egyszer majus...ugy meguntam ezt a telet, pedig nem is volt oly nehez. A beiratkozashoz helyi cim kell, de megnezem a brassoi konyvtar mit nyujt. Reg nem jartam arrafele. Koszi a tippet.

Alma

májusvan wrote:Alma látom brassói vagy, nem tudom ott van-e könyvtár, lehet nincsnek is magyar könyvek, nem tudom, de a szentgyörgyi könyvtár nagyon jó, a gyerekrészleg is ha esetleg szoktatok erre járni, érdemes benézni - bár azt hiszem a beiratkozáshoz helyi cim kell Question

Alma

Hozzászólások száma : 38
Join date : 2011-02-08
Age : 48
Tartózkodási hely : Brasso

Back to top Go down

Mi jot olvastatok az utobbi idoben? Empty Re: Mi jot olvastatok az utobbi idoben?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum