Zsebibaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moby Wrap rugalmas hordozókendő

Go down

Moby Wrap rugalmas hordozókendő Empty Moby Wrap rugalmas hordozókendő

Post  Izis Wed Jun 01, 2011 11:57 am

Nekünk ez volt az első kendőnk. Egy rugalmas, nagyon jó minőségű, könnyen köthető kendőről van szó. A végei csapottak és be van szegve. Általában egy színben kaphatók, de van olyan is, amelyiknek a közepém minta van vagy selyem anyag. A miénknek a közepén egy kb 40 cm selyem betét van, ami különösen elegánssá teszi a kendőt. Van egy kicsi, a kendő színével azonos színű zsákocskája is, amibe nagyon kicsi helyen jól tárolható.
Mindenként ajánlom ebay.co.uk-ről beszerezni, mert nagyon jó árban kaphatók.
Annyira megszerettem, h. szerintem családi ereklye lesz belőle és ahányszor rá gondolok egyre jobban várom, h megint legyen kit hordozni benne Very Happy.
Minden tekintetben - minőség, ár, design - 5 pontot érdemel.
Amit a forgalmazóknak felrónék az az, h a használati utasításban nagyon sok kifele fordított pozíciót mutat, sőt azt is ábrázolják, h. hogy kell így megkötni és beletenni a babát.
Emeltet még azt is nagyon furcsának találom, h újszülött kórtól kb 15 kg.-ig ajánlják. Amennyiben én tudom a rugalmas kendőket általában 7-8 kg súlyhatárig ajánlják.
Szerintem ez a kendő nagyobb súlyú baba hordozására nem alkalmas. Ezért nem is használjuk már.
Izis
Izis

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2011-02-10
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum