Zsebibaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol

3 posters

Go down

Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol Empty Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol

Post  kicsigyufa Tue May 24, 2011 3:09 pm

Sziasztok!

Nalunk most nagyon aktualis a pelusrol valo leszoktatas. Szeptemberben kezdunk az ovival. Idaig nem hasznaltunk moshato pelust tehat igazabol semilyen tapasztalatom nincs.

Erdekelne, hogy hasznalte valaki traning pantset(lattam pl bambino miot)? Ha igen akkor mennyit ved ki pl a pisikabol? Segite a leszokasban?

Esetleg barmilyen szobatisztasagra nevelessel kapcsolatos otlet, tanacs jol jonne.

Anna

kicsigyufa

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011-04-28
Tartózkodási hely : Marosvasarhely

Back to top Go down

Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol Empty Re: Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol

Post  Cirmocska Tue May 24, 2011 5:59 pm

kicsigyufa wrote:Sziasztok!

Nalunk most nagyon aktualis a pelusrol valo leszoktatas. Szeptemberben kezdunk az ovival. Idaig nem hasznaltunk moshato pelust tehat igazabol semilyen tapasztalatom nincs.

Erdekelne, hogy hasznalte valaki traning pantset(lattam pl bambino miot)? Ha igen akkor mennyit ved ki pl a pisikabol? Segite a leszokasban?

Esetleg barmilyen szobatisztasagra nevelessel kapcsolatos otlet, tanacs jol jonne.

Anna


Szia Anna,

mi használtunk leszoktató pelust Jankával, bár nem sokáig (nagyon hamar szobatiszta lett, teljesen magától). Tulajdonképpen arra jó, hogy ha baleset történik, ne kelljen az egész gyereket átöltöztetni- ha időben észreveszed, csak a bugyikát kell lecserélni rajta, a többi ruhája megmenekül. Annyi folyadékot semmiképp bír el, mint egy (mosható vagy bármilyen) pelus, alváshoz délutánra sem szokták ajánlani, de sétához, utazáshoz, stb., hasznos lehet.

Nekem volt BM, én nem szerettem (bár sokan szeretik), nekem túl "recsegős" volt, és nem is állt jól a gyereken. Igaz, Janka másfél éves sem volt, a legkisebb méret is nagy volt rá. Laughing

Amit viszont nagyon szerettünk, az az ImseVimse leszoktatója. Drágább, mint a BM, de jobb is, most is ilyet vennék. (A reklám helye... Smile )

Mennyi idős a manód?
Cirmocska
Cirmocska

Hozzászólások száma : 250
Join date : 2011-02-05
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

http://www.babyport.ro

Back to top Go down

Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol Empty Re: Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol

Post  kicsigyufa Wed May 25, 2011 2:42 pm

Cirmocska koszi a velemenyt, es azt is, hogy megmondtad magyarul hogy mondjak, mert nem tudtam Embarassed

A helyzet az hogy az angol ebayrol szeretnem oket, mert ott jobb arban vannak. De az imsevimse nem igazan van ott.

Mothercarest ismeri valaki? Vagy a BRIGHT BOTSot?




kicsigyufa

Hozzászólások száma : 3
Join date : 2011-04-28
Tartózkodási hely : Marosvasarhely

Back to top Go down

Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol Empty Re: Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol

Post  rekubek Wed May 25, 2011 7:52 pm

Szia. A kislányom is használt leszoktató pelust, kétfélét: Bummis és Imse Vimse leszoktatót. A Bummist nem szerettem, bár kedvező az ára, idétlen a szabása, és az anyaga sem a legjobb. Az Imse Vimse szabása, anyaga nagyon tetszik. Ahogy Cirmocska is írta, ezek főleg arra jók, hogy a kisebb baleseteket felfogják, illetve, hogy a gyerekben tudatosodjon, hogy mi történik amikor bepisil (főleg az eldobható pelusban felnőtt gyerekeknek lehet ez új). Az általad említett márkákat nem ismerem én sem.
rekubek
rekubek

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2011-02-06
Age : 43
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol Empty Re: Velemenyeket, tapasztalatok szeretnek Training Pantsrol

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum