Zsebibaba
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hordozás csípőn

4 posters

Go down

Hordozás csípőn Empty Hordozás csípőn

Post  rekubek Sat Apr 02, 2011 1:17 pm

Tegnap Domi nem szerette a hátamon egy idő után, és mivel épp az utcán voltunk amikor reklamálni kezdett, levettem a hátamról és átkötöttem csípőre. Így már egész békésen sétáltunk hazáig. Olyan jó érzés volt, hogy ismét puszilgathattam a fejét, láttam és közel volt hozzám.
Ti szerettek csípőn hordozni? Milyen kötéssel, mekkora gyereket hordoztok? Nekem eddig a Hüftschlinge (Robin's hip carry) - hurkolt csípőkötés nevű a kedvencem, de szeretnék más kötésekkel is kísérletezni.
rekubek
rekubek

Hozzászólások száma : 371
Join date : 2011-02-06
Age : 43
Tartózkodási hely : Szatmárnémeti

http://www.hordozoanyu.blogspot.com

Back to top Go down

Hordozás csípőn Empty Re: Hordozás csípőn

Post  mokuspar Sat Apr 02, 2011 3:42 pm

A csípőn hordozás éppen tegnap lett aktuális ,bár csak karikáskendőben. Mátyáska megunta a háton Mei Taiban utazást,és ismételten lekérezett. Hogy az utcán könnyebb legyen a ki-be szállás,ezért gondoltuk próbáljuk meg a karikást csípőn,és nagyon bejött,élvezte.Bár hosszú sétára fárasztóbb lenne,rövidre alkalmas.Természetesen ezúttal sem maradtunk észrevétlenek a negyedben,ugyanúgy meg lettünk bámulva,fordultak utánunk mint amikor még piciként utaztunk a kendőben,csak elől. Very Happy De mi élveztük és ez a lényeg
mokuspar
mokuspar

Hozzászólások száma : 67
Join date : 2011-02-06
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

Back to top Go down

Hordozás csípőn Empty Re: Hordozás csípőn

Post  Izis Sat Apr 02, 2011 9:33 pm

Én nagyon sokat hordoztam csípőn, mert elég nehezen és későre szántam rá magam a háti hordozásra, elől mg már nem volt kényelmes.
Kb. 6 hónapos korában kezdtem, akkor kb 7 kg volt és 1 éves koráig így hordtam. Igaz, h volt egy nagyobb hordozási szünet is, mert nyár volt és a meleg miatt kényelmetlen volt a hordozás.
Elég sok próbálgatás után a csípő kengurunál (szabad fordítás a videó címéből) maradtam. Ez elég stabilnak és biztonságosnak bizonyult. Nekem mondjuk inkább tűnik egy zsebes kötésnek, mint kengurunak, de remélem cirmocska megírja a hivatalos megnevezését.
Erről a kötésről beszéllek
https://www.youtube.com/watch?v=WpcwGdsqMJM
Izis
Izis

Hozzászólások száma : 88
Join date : 2011-02-10
Age : 42
Tartózkodási hely : Marosvásárhely

Back to top Go down

Hordozás csípőn Empty Re: Hordozás csípőn

Post  p-emi Sun Apr 03, 2011 12:31 pm

rekubek wrote:Tegnap Domi nem szerette a hátamon egy idő után, és mivel épp az utcán voltunk amikor reklamálni kezdett, levettem a hátamról és átkötöttem csípőre. Így már egész békésen sétáltunk hazáig. Olyan jó érzés volt, hogy ismét puszilgathattam a fejét, láttam és közel volt hozzám.
Ti szerettek csípőn hordozni? Milyen kötéssel, mekkora gyereket hordoztok? Nekem eddig a Hüftschlinge (Robin's hip carry) - hurkolt csípőkötés nevű a kedvencem, de szeretnék más kötésekkel is kísérletezni.


En foleg haton hordoztam, neha csipon, nekem a Hufshlinge jott be, nagyon szerettem, ez bejott benaztam kicsit a tobbivel, igy nem nagyon probalgattam oket. Nekem a Hufshlinge nagyon jol eloszlatta a sulyt, hoszu tavon is jo volt. Kesobb karikasban hordoztam....
De kovetkezo babaval tobb kotest kiprobalok. Laughing

p-emi

Hozzászólások száma : 56
Join date : 2011-02-06
Tartózkodási hely : Nagyvarad/Artand

Back to top Go down

Hordozás csípőn Empty Re: Hordozás csípőn

Post  Vendég Sun Apr 03, 2011 10:21 pm

En karikasban hordoztam csipon, elsosorban fozes kozben Smile Volt egy periodusa Danielnek amikor nagyon erdekelte, hogy mit es hogyan fozok, ilyen alkalmakra remekul bevalt a karikas kendo. Hosszu tavon en nem birtam az egyoldalu megterhelest amugy.

Vendég
Guest


Back to top Go down

Hordozás csípőn Empty Re: Hordozás csípőn

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum